Naše Služby

Vďaka našim 25 ročným skúsenostiam a KNOW-HOW  ktoré sme za ten čas nadobudli, si dokážeme poradiť aj s tými najnáročnejšími požiadavkami načich klinetov. Náš skúsený VÝVOJÁRSKY TÍM a možnosť okamžitého testovania prototypov poskytuje potrebnú efektivitu na výrobu obalových riešení na mieru.

Pri výrobe používame špičkové TECHNOLÓGIE, moderné stroje a zariadenia, vďaka ktorým dokážeme vyrobiť produkty na vysokej kvalitatívnej úrovni a presne podľa zadaní našich klientov.

Analýza a výskum

Východiskovým bodom je pre nás zadanie klineta, ktoré si podobne vyšpecifikujeme v diskusii. Potrebujeme vedieť funkciu obalu – jeho účel, požadovanú odolnosť, štandard a pod. Prvým krokom je vždy analýza požiadaviek a výskum. Potrebujeme k tomu vzroku produktu, pre ktorý je obal určený, alebo ešte lepšie, 3D dáta produktu.

Vývoj a návrh

Po dôkladnom priekume nasleduje vývoj produktu. Začíname návrhom dizajnu, ktorý je potom prepracovaný do detailného technického plánu s konštrukčným a materiálovým riešením. Náš kreatívny vývojový tím na to využíva softvéry ako je 2D/3D CAD, systém Solid Works, pre návrh potlače nám slúži Adobe illustrátor a Corell Draw. Neodmysliteľnou súčasťou vývoja sú tiež priebežné konzultácie s klientom.

Prototyp a testovanie

Keď je návrh hotový, vyrobíme podľa neho prototyp – prvú vzorku, ktorá prechádza testovaním. Na základe zistení sa produkt upravuje, zdokonaľuje a optimalizuje. Proces opakujeme, kým nedospejeme k optimálnemu riešeniu. Pokiaľ máme nápady na vylepšenie obalu z hľadiska úspory materiálu, skladnosť, ekologickosť či ekonomickosť, proaktívne klientovi predkladáme naše inovatívne návrhy oproti pôvodnej požiadavke.

Systematická výroba

Po vychytaní všetkých nedostatkov klient odsúhlasí finálne riešenie a môže sa spustiť systematická výroba produktu. Podľa potreby vieme dodatočne k základnému obalovému riešeniu vyvinúť a vyrobiť jeho ďalšie vymeniteľné súčasti, ako sú texilné inserty, či vnútorné fixácie. Pre stabilných zákazníkov vieme na základe rámcovej zmluvy na ročné odberové množsvá alebo s prísľubom odobratia tovaru, zabezpečiť výrobu obalov do zásoby na sklad.

Najčastejšie riešené problémy
 • Optimalizácia prepravných nákladov veľkých výrobcov
 • Hustota uložených dielov pre čo najvyššiu efektivitu dopravy
 • Ľahká a efektívna manipulácia s obalom
 • Dokonalá ochrana výrobku pri preprave
 • Životnosť obalu a jeho recyklovateľnosť pre zodpovedný prístup k prírode
 • Dodacie termíny a systematická logistika pre kritické potreby priemyslu
 • Pomer cena-výkon

Formulár

 

  Projekt je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja

  www.op-kzp.sk

   

  Názov projektu: Zníženie energetickej náročnosti haly H1

  Viac Informácií ->