Profil spoločnosti

 

Spoločnosť ITOSS, s. r. o. vznikla v roku 1995 ako výrobno-obchodná spoločnosť zameraná na výrobu a predaj obalov, obalových materiálov a hliníkových rebríkov. Postupom času sa v rámci zefektívnenia činnosti odčlenilo stredisko rebríkov a vznikol tak priestor aj na rozvoj nového subjektu - spoločnosti ALOSS, s. r. o.

Aktuálne technologické vybavenie firmy ITOSS umožňuje výrobu celého sortimentu obalov podľa medzinárodnej normy FEFCO a taktiež veľmi zložité výrobky v kombinácii rôznych materiálov (papier, plast, technická pena, kov, drevo, netkaná textília), v krátkych dodacích termínoch.

Spoločnosť ITOSS rieši náročné požiadavky na balenie výrobkov mnohých slovenských aj zahraničných zákazníkov pôsobiacich hlavne v automobilovom, elektrotechnickom, sklárskom, farmaceutickom a strojárskom priemysle.

Vďaka rokmi vybudovanému know - how a novým technológiám, si technickí aj výrobní pracovníci spoločnosti dokážu poradiť s náročnými požiadavkami zákazníkov. Výrobky a služby sa vyznačujú vysokou kvalitou za konkurenčné ceny, vďaka čomu spoločnosť získala širokú databázu zákazníkov.

Vysokou odbornosťou, profesionalitou, flexibilným prístupom a taktiež aj firemnou filozofiou, ktorou spoločnosť žije, sa ITOSS radí medzi veľmi úspešné slovenské spoločnosti.

Budova firmy Itoss

Kvalitu svojich služieb a záujem o environment spoločnosť ITOSS, s. r. o. potvrdzuje udržiavaním systému ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015.

„Spokojný zákazník je zárukou prosperity firmy"
ITOSS

Kontakt Slovensko

ITOSS, s.r.o.
Pod Dúbravou 2887
026 01 Dolný Kubín - Kňažia
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Tel.: +421 (43) 550 73 17
Fax: +421 (43) 550 73 16

Kontakt Česká republika

ITOSS s.r.o. organizační složka
Trnovany 14
438 01 Žatec
ČESKÁ REPUBLIKA
Tel.: +420 605 336 599

Certifikáty kvality

Certifikáty ISO QSCert 9001 a 14001

Hliníkové rebríky ALOSS

Odčlenením strediska hliníkových rebríkov od spoločnosti ITOSS s.r.o. bola v roku 2006 založená firma ALOSS s.r.o.

Projekt je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja
www.op-kzp.sk

Názov projektu: Zníženie energetickej náročnosti haly H1

viac informácií